Kaaskoolitajad
Firmast
Kontakt
Koostööpartnerid
Top 10 kliendid 2016
   

banner
 
Kontakt
EST » Firmast » Kontakt
Prindi
     
 

Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus OÜ
Veerenni 24c
Baltika Kvartal, C-korpuse IV korrus

10135 Tallinn

E-post info@excellence.ee
Telefon +372 648 7000
Rg-kood 12051379
KMKR EE101426431

 

 
Liisi Männistu
koolitusjuht
E-post liisi.mannistu@excellence.ee
Telefon +372 648 7000
GSM +372 58 417 448


Andragoogika MA

Omandanud Tallinna Ülikoolis andragoogika erialal nii bakalaureuse- kui magistrikraadi. Lisaerialana on õppinud organisatsioonipsühholoogiat.  Igapäevaselt tegeleb koolitus- ja konverentsiprogrammide väljatöötamise ja arendamisega ning koolitusprotsessi juhtimisega. On aktiivselt tegelenud ka sisekoolituste analüüsimise, hindamise ja arendamisega ning sisekoolitajate toetamisega.
On Eesti Sisekoolituse Arendamise Liidu  juhatuse liige.

 

Linda Kaljas
koolitusspetsialist
E-post linda.kaljas@excellence.ee
Telefon +372 648 7000
GSM +372 529 5450

Ärijuhtimise rakenduskõrgharidus

 
Omandanud majandushariduse. Usub elukestvasse õppesse ning on läbinud mitmesuguseid koolitusi, sh PARE personalitöö baaskoolituse, Tallinna Tehnikaülikooli avatud ülikooli kursuse „Personalijuhtimine ja personalitöö arendamine“ ning Tallinna Ülikooli avatud akadeemia koolituse „Täiskasvanute juhendamis- ja nõustamisprotsessid“. Pikem töökogemus pärineb rahvusvahelisest meediaettevõttest, kus tegeles raamatupidamise ja personalitööga. 
Praegu on võlutud koolituste ja inimeste arendamise valdkonnast.
 


Annika Allikas
koolitus- ja arendusjuht
E-post annika.allikas@excellence.ee
Telefon +372 648 7000
GSM +372 523 0718

Andragoogika MA

Omandanud Tallinna Ülikoolis kasvatusteaduste magistrikraadi andragoogika erialal. Koolitusvaldkonnas tegutsenud 13 aastat. Koolitusprotsessi juhtimise ja personali arendamise kogemust on omandanud nii koolitusi, konverentse korraldavates ettevõtetes kui ka IT- ja telekommunikatsiooni ettevõttes.

Äripäeva Koolituse arenduse teabevara peatoimetaja.
Eesti Sisekoolituse Arendamise Liidu looja ja juhatuse liige.

Koolitamisvaldkondadeks sisekoolitaja koolitus ja koolitusprotsessi juhtimine.

 

Madli Tõitoja
projektijuht
E-post madli.toitoja@excellence.ee

Telefon +372 648 7000
GSM +372 58 160 219

Andragoogika MA

 Omandanud Tallinna Ülikoolis bakalaureusekraadi alushariduse pedagoogika erialal ning magistrikraadi andragoogika erialal. On töötanud haridusvaldkonnas õpetajana, lisaks on töötanud ka projektijuhina, mis on seotud ürituste korraldamise ja koordineerimisega. Läbinud mitmeid täiendkoolitusi psühholoogia-, nõustamis- ja juhtimisvaldkonnast. Viimased aastad on töötanud koolituste projektijuhina, seda nii avalikus kui ka erasektoris. Koolitusvaldkondadeks on organisatsioonikultuur ja -areng ning personalijuhtimine.Kaire Takjas
projektijuht
E-post kaire.takjas@excellence.ee
Telefon +372 648 7000
GSM +372 508 4673

Pedagoogika BA

Omandanud Tallinna Ülikoolis pedagoogika ja algõpetuse metoodika eriala. Lisaerialana õppinud andragoogikat. Töötanud õpetajana, kliendihaldurina, müügimeeskonna juhina ja põhikohaga sisekoolitajana olles teenindus- ja müügitreener Eesti suurimas IT ja telekommunikatsiooniettevõttes. Viimastel aastatel on keskendunud nii juhtimis- kui ka koolitamispraktikas telefoniteeninduse  ja -müügi spetsiifikale.

On Eesti Sisekoolituse Arendamise Liidu  juhatuse liige.
 

  
Anneli Aab
projektipartner
E-post anneli.aab@excellence.ee
Telefon +372 648 7000
GSM +372 510 2607


Kommunikatsioonijuhtimise MA
 
Omandanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi kommunikatsioonijuhtimises. On töötanud kommunikatsioonijuhtimise valdkonnas üle 15 aasta nii era-, avaliku kui kolmanda sektori organisatsioonides. Samuti olnud oma erialal koolitaja ja konsultant erinevatele ettevõtetele ja organisatsioonidele.
Täiendavalt olnud mitmeid aastaid Äripäeva kommunikatsioonijuhtimise käsiraamatu peatoimetaja ning avaldanud erialaseid artikleid. Koolitusvaldkondadeks on kommunikatsioon ja organisatsioonikultuur.
 


Kadri Liimal
projektijuht
E-post kadri.liimal@excellence.ee
Telefon +372 648 7000
GSM +372 523 6146

Eesti filoloogia MA
 

Lõpetanud Tartu Ülikooli eesti ja soome-ugri filoloogia eriala ja omandanud samas põhikooli ja gümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja kutse. Omab 13 aastat töökogemust kommunikatsiooni- ja turundusvaldkonnas nii spetsialisti kui projektijuhina. Viimased kolm aastat töötanud haridusvaldkonnas õpetajana.  On tegev ka erinevate eestikeelsete ajakirjandusväljaannete keeletoimetaja ja kaasautorina.

 

Gerly Roosmets
projektijuht
E-post gerly.roosmets@excellence.ee
Telefon +372 648 7000
GSM +372 528 9221

Kasvatusteaduste MA

Lõpetanud Tallinna Ülikooli kasvatusteaduste valdkonnas klassiõpetaja eriala ning inglise keele õpetaja lisaeriala. Töötanud ca 10 aastat panganduses erinevatel positsioonidel ning ligi neli ja pool aastat personali arenduse- ja karjäärijuhtimise valdkonnas, viimati tiimijuhina. Lisaks toimetanud projektijuhina nii panganduses kui personalivaldkonnas. Alati olnud ka ise aktiivne sisekoolitaja organisatsioonides. Panustab täna Eesti Sisekoolituse Arendamise Liidu ekspertgrupiliikmena. Lisaks juhendab iganädalaselt pilatese treeninguid.
Gerlyt kõnetab ütlus: „Ei piisa sellest, et teatakse - teadmisi tuleb ka rakendada. Ei piisa sellest, et tahetakse - tuleb ka vastavalt tegutseda!“Mairi Busch
raamatupidaja
E-post info@excellence.ee
Telefon +372 648 7000

Rahvusvahelise ärijuhtimise BAÕppinud Estonian Business Schoolis rahvusvahelist ärijuhtimist. Täiendanud end Tallinna Tehnikaülikooli majandusarvestuse instituudi raamatupidaja-finantsisti koolituskursusel. Lisaks läbinud  Business Grain Eesti OÜ poolt korraldatud väikeettevõtete kvaliteedijuhtimissüsteemi  (ISO 9001:2000) arenduskoolituse. Töökogemus raamatupidamisvaldkonnas 17 aastat, sh ettevõtetes IC Süsteemide AS, MicroLink Eesti AS, Silberauto AS ja Speli Baltic OÜ.


 
  Otsing
 
 
Free website - Webbyt