Arhiiv
Tellimuskoolitused
Kliendi tagasiside
   

banner
 
Koolitused
EST » Koolitused
Prindi
     
 

Praktikult praktikule: Läbirääkimised - kuidas jõuda soovitud kokkuleppeni?

12.09.2018

Läbirääkimised on üks osa meie igapäevategevustest. Läbirääkimised toimuvad tegelikult igal pool nii tööl, kodus, sõpradega kui poes või turul. Läbirääkida kas meeldib või ei meeldi, paljud inimesed lihtsalt pelgavad seda teha. On olemas erinevaid võimalusi kuidas läbirääkimised muuta enda jaoks meeldivaks ja austada teist poolt nii, et läbirääkimised ei lõpeks katastroofiga või vihaga. Läbirääkimised on elu tõsiasi. Läbirääkimised on kahepoolne teabevahetus kokkuleppe saavutamiseks olukorras, kus osa teie ja vastaspoole huvidest langeb kokku, osa aga mitte. Inimesed on erinevad ja oma erinevustega toimetulekuks kasutavad nad läbirääkimisi.

Koolituse käigus jagatakse praktilisi nõuandeid kuidas tulla toime vastaspoolega, kes esindab teistsugust väärtussüsteemi ja omab erinevaid vaateid. Lisaks kuidas jõuda siduvate kokkulepeteni ja erinevad jõu osakaalud läbirääkimistel. Koolituse üks osa on ka praktika, kus osalejad saavad reaalselt õpitut kohe kasutada.

Koolitaja Katrin Riisalu on lõpetanud EBS-i rahvusvahelise ärijuhtimise magistriõppe spetsialiseerumisega turundusele.  Katrin on töötanud kaubanduses ligi 20 aastat ostujuhtimise valdkonnas. On töötanud Statoil Fuel & Retail Eesti AS hankejuhtimise valdkonna, hetkel juhib ta ostuosakonda Selver AS-is. Lisaks eeltoodule on ta coach. Koolitaja kogemust erinevates valdkondades omab aastast 2007.

09.45–10.00 Kogunemine ja hommikukohv

10.00–11.30 Edukate läbirääkimisoskuste omandamine läbi lihtsate võtete

11.30–11.45 Kohvipaus

11.45–13.15 Paremad ja halvemad käitumised läbirääkimistel

13.15–14.00 Lõuna

14.00–15.30 Kuidas jõuda soovitud kokkuleppeni

Koolituse eesmärk: Omandada teadmised, oskused ja võtted tulemuslikeks läbirääkimisteks, käsitledes erinevaid meetodeid.

Õpiväljundid: Koolituse tulemusena osaleja:
• mõistab, milline on läbirääkimiste olulisus ja tähtsus;
• omandab lihtsaid võtteid edukate läbirääkimiste pidamiseks;
• mõistab, kuidas viia läbi edukaid läbirääkimisi ning kuidas hoida suhteid edukal tasemel.

Sihtgrupp: Juhid, spetsialistid, kõik kes tegelevad läbirääkimistega.

Õppe alustamise tingimused: puuduvad

Meetodid: Interaktiivne loeng, arutelud, grupitööd

Toimumisaeg: 12. september 2018 kell 10.00–15.30

Koolituse kogumaht: 6 akadeemilist tundi auditoorset õpet

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid: Koolituse lõpus toimub lühitest omandatud materjali kontrollimiseks. Koolituse läbimisel täies mahus väljastatakse osalejale tunnistus vastavalt Täienduskoolituse standardis sätestatud nõuetele.

Toimumiskoht: Tallinn

Koolituse maksumus: 209 eurot + 20% km osaleja kohta.

Kuni 28. augustini 179 eurot + 20% km (kehtib infokirja regulaarsetele saajatele), alates 29. augustist 209 eurot + 20% km osaleja kohta.

Infokirjaga liitumiseks kirjuta info@excellence.ee

Maksumus sisaldab: koolituspäeva, kohvipause, buffet-lõunat, koolitusmaterjale, tunnistust

Täiendav info: Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta saab lähemalt lugeda SIIT.

Tasumine: Registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus OÜ arvelduskontole: Swedbank IBAN EE74 2200 2210 5162 8618.

Loobumine: Koolitusest loobumise korral palume teatada sellest kirjalikult hiljemalt 7. septembriks, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.

Lisainformatsioon:

Annika Allikas
Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus
koolitus- ja arendusjuht
E-post annika.allikas@excellence.ee
Telefon +372 648 7000             
GSM +372 52 30 718            
www.excellence.ee

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas! 
  Otsing
 
 
Free website - Webbyt