Arhiiv
Tellimuskoolitused
Kliendi tagasiside
   

banner
 
Koolitused
EST » Koolitused
Prindi
     
 

Kuidas sotsiaalmeedias turundades edu saavutada?

21.03.2018

Sotsiaalmeedia turundus ja Facebook on muutumas iga ettevõtte turundusplaani osaks. Sotsiaalmeedia mõjutab meie tarbimisharjumusi ja infovahetust, meie suhtlusviisi ning seda, kuidas ja kui palju me internetis aega veedame. Internetis võivad liikuda Sinu potentsiaalsed kliendid – Facebookis, YouTube´is, Instagramis, Twitteris jne. Kui Sinu ettevõte on neis kanalites n-ö pildil ning tegutseb eesmärgipäraselt ning sihikindlalt, saab see vaid kasuks tulla. Kuidas seda aga teha ning millised võimalusi pakuvad täna selleks erinevad sotsiaalmeedia keskkonnad? Praktiline sotsiaalmeedia turunduse koolitus annab nõu ja vastab küsimusele, kuidas Facebookis edukalt turundada.


Koolitaja Eva Maria Ots juhib Eesti suurima digimeedia agentuuri Mediabrands Digitali sotsiaalmeedia osakonda ja haldab igapäevaselt mitmeid rahvusvahelisi ja kohalike sotsiaalmeediakontosid. Kogemus väga mitmekülgse kliendiportfelliga on andnud võimaluse katsetada erinevaid lähenemisi, seadistamist ja õppida tundma Facebooki pisidetailideni. Kindlasti üks Eesti mitmekülgseima kogemusega sotsiaalmeedia spetsialiste. 


Koolitaja Erki All on pragmaatilise lähenemisega spetsialist, kes aitab ehitada tugevaid brände. Tugev teooria ja julge testimine on andnud hea arusaama, mis sotsiaalmeedias töötab ja mis mitte. Kui vaja ettevõttele esmaklassilist sisustrateegiat tasub just Erki poole pöörduda. Sotsiaalmeedias on kõige olulisem ikkagi väärtuslik sisu. 
 

9.45–10.00 Kogunemine ja hommikukohv

10.00–11.30 Sotsiaalmeedia võimalused Eestis
Ülevaade sotsiaalmeedia maastikust ja platvormidest (Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, Twitter, Pinterest, Snapchat)
Sotsiaalmeedia platvormide erinevused ja kasutajate eelistused

11.30–11.45 Kohvipaus

11.45–13.15 Facebook/Instagram
Facebooki/Instagrami sisu planeerimine ja haldamine
Tekstilise ja visuaalse sisu loomine
Mõõdikud ja tulemused
Case study/praktiline ülesanne, ühe FB lehe analüüs

13.15–14.00 Lõuna

14.00–15.30 Facebooki reklaamid
Reklaamivõimalused Facebookis ja Instagramis
Reklaamide analüüs ja maandumislehed
Praktiline ülesanne
Kokkuvõte – küsimused-vastused-tagasiside

Koolituse eesmärk: Omandada teadmisi sotsiaalmeedia platvormidest ja nende kasutamise võimalustest Eestis ja saada läbi praktiliste ülesannete käigus vajalikud oskused Facebooki lehe loomisest ja haldamisest. Samuti kampaanialehe planeerimisest ja tegemisest ning reklaamimisest Facebooki keskkonnas.

Õpiväljundid: Koolituse tulemusena osaleja:
teab, kuidas käib praktiliselt ettevõtte Facebookilehe loomine ja millele tähelepanu pöörata;
kuidas koostada sisustrateegiat ja kuidas seda praktiliselt ellu viia;
kuidas planeerida Facebookis reklaamikampaaniat;
kuidas teha reklaami, mida silmas pidada ja millistest vigadest hoiduda.

Sihtgrupp: alustavate ettevõtete esindajad; ettevõtete, asutuste või organisatsioonide turundusjuhid, turundusspetsialistid, turundusassistendid, müügijuhid ja müügispetsialistid, oodatud on kõik, kes on oma töökohal vastutavad turunduse eest ning soovivad teenust või toodet turundada sotsiaalmeedias.

Õppe alustamise tingimused: puuduvad

Meetodid: loeng, arutelu, praktilised ülesanded

Toimumisaeg: 21. märts 2018 kell 10.00–15.30

Koolituse kogumaht: 6 akadeemilist tundi auditoorset õpet

Lõpetamise tingimused ja väljastatavad dokumendid: Koolituse läbimisel täies mahus väljastatakse osalejale tõend vastavalt täienduskoolituse standardis sätestatud nõuetele.

Toimumiskoht: Kreutzwald Hotel Tallinn seminariruum (Endla 23, Tallinn)

Maksumus sisaldab: koolituspäeva, kohvipause, buffet-lõunat, koolitusmaterjale, tõendit

Täiendav info: Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta saab lähemalt lugeda SIIT.

Tasumine: Registreerumise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve, mille palume tasuda Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus OÜ arvelduskontole: Swedbank IBAN EE74 2200 2210 5162 8618.

Loobumine: Koolitusest loobumise korral palume teatada sellest kirjalikult hiljemalt 16. märtsiks, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.

Lisainformatsioon:

 Kadri Liimal
 Excellence Koolitus- ja Arenduskeskus
 projektijuht
 E-post kadri.liimal@excellence.ee
 Telefon +372 648 7000
 GSM +372 523 6146
www.excellence.ee

NB! Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi koolituse programmis ja ajakavas!


 
  Otsing
 
 
Free website - Webbyt